sauny Prowellness - Zeptejte se

Zeptejte se

Chcete-li nám zanechat námět či připomínku použijte níže uvedený formulář.


Zodpovězené dotazy:

26. listopadu 2015

Dobrý den, prosím je možné u Vás zakoupit náhradní topnou spirálu pro saunová kamna typ: SAWO Scandia, SCA 90NS, 400V 9kW? Jaká je dodací lhůta a cena?

Dobrý den vážený pane, ano náhradní topnou spirálu u nás je možné zakoupit. Spirála stojí 2 019,- Kč vč. DPH doba dodání do 3 týdnů od objednání. Pěkný den Vrkota.


26. listopadu 2015

Dobrý den, prosím o radu jaký infrazářič mohu použít pro kombinovanou saunu (finská + infra). Případně zda má mít infrazářič certifikát a jaký. Děkuji. Luděk Serbus

Dobrý den vážený pane, použít můžete zářič VITAE, potřebovat budete i regulaci alespoň INFRATEC Classic. Každý infrazářič z naší nabídky je vybaven certifikátem z výroby a prohlášení o shodě. Přeji Vám pěkný den, Vrkota.


29. června 2015

Prosím o doporučení ohřevu osoby na relaxačním lehátku ve wellnes místnosti.Stěny a podlaha je z OSB desek a strop z komůrkové průhledné folie typu Lexan.Případně i osob po vylezení z vířivky.Předem děkuji, Machaček

Dobrý den pane Macháčku, pokud lze provést stavební úpravy tak aby strop měl odpovídající nosnost. Pak bych Vám doporučil zařízení SUNSKY, INFRASKY nebo sluneční louku. Ovšem bez stavebních úprav není možné toto zařízení zavěsit pod strop. Alternativou by mohlo být vyhřívané relaxační lehátko obložené keramickou mozaikou. Pěkný den Vrkota.


18. června 2015

Dobrý den pane Vrkota reaguji na Váš e-mail a mam ještě dotaz když použiji 2 zařiče vitea jaký mám zvolit příkon w a jestli je možné je zapnout na přímo bez regulace. Doba zapnutí by byla 30 min na jedno prohřívání.Děkuji.

Dobrý den vážený pane, pokud bude osoba sedět hned u zářičů bude stačit 350W. Pokud bude osoba dál než 1m od zářiče je potřeba vyšší výkon. V následujícím odkazu http://www.eos-sauna.com/fileadmin/pdf/db/deutsch/infrarottechnik/2508_de_DB_Vitae.pdf se dočtete potřebné informace. Kvůli životnosti zářičů by bylo vhodné aby jejich provoz řídila regulace. Pěkný den, v případě více dotazů jsme Vám k dispozici. Vrkota.


16. června 2015

Dobrý den mohu použít samostatný zařič vitea 750w na prohřívaní zad za učelem rehahabilizace. Děkuji za odpověd.

Dobrý den vážený pane Černý, výrobce doporučuje použít dva zářiče svisle na zadní straně cca 90cm od sebe. Tak aby každý zářič pohodlně zabral prostor od páteře až lopatku. Zářiče by měla řídit regulace INFRATEC. Pokud budete potřebovat více informací jsme Vám k dispozici. Pěkný den Vrkota


14. dubna 2015

Dobrý den, rádi bychom zařízení "Solná lázeň SOLDOS" zařadili do projektu rekonstrukce rehabilitačního zařízení. Jedná se ale o zdravotnické zařízení. Má tato technologie příslušný atest umožňující její použití?

Dobrý den, ano tuto technologii lze používat pro veřejný provoz. Běžně ji můžete potkat v řadě wellness provozů. Pěkný den Vám přeji. S pozdravem Martin Vrkota.


26. ledna 2015

Prosim o zaslání ceskeho navodu na Soldos, budete nejhodnejsi, dekuji.

Dobrý den, pokud jste SOLDOS zakoupila u nás tak v balení byl přiložen i český návod. Pěkný den S pozdravem Vrkota M.


15. ledna 2015

Dobrý den, jsou Infrafolie IRF jsou použitelné pro vyhřívání infrasauny a zda se k nim dodává nějaká regulace. Děkuji J.U

Dobrý den, ano jsou, regulace je potřeba. Regulaci doporučuji Infratec classic. Pěkný den.


2. září 2014

Dobrý den, kupujeme od vás esence do parní lázně a máme "rozežrané" hadice a nevíme čím by to mohlo být. Prosím o radu ... je to dávkováním? Nebo něčím? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, hadice postupně stárnou a ztrácí svou schopnost pružnosti atd.. Její životnost ovlivňuje i to zda esence ředíte či ne. Tak jako tak je potřeba hadičky vyměňovat. Dle četnosti provozu dávkování esence cca čtvrtletně. Jev "rozežrání" je tedy zcela běžný a jen záleží na rychlosti stárnutí hadičky. Pěkný den Vrkota


27. června 2014

Dobrý den, scháním topné tyče do saunových kamen Euro Max 12kW. Kolik stojí topná tyč a jaká je dodací lhůta.

Dobrý den, cena spirály je 1445,- Kč bez DPH. Dodací lhůta je teď v době prázdnin delší cca 3-4 týdny od závazné objednávky. Pěkný den M.V.


Další dotazy najdte na následujících stránkách...

1 2 3 4 5 6 > >>

Všechny ceny jsou uvedeny s DPH 21% není–li uvedeno jinak.

© PROWELLNESS, specializovaný e-shop – wellness produkty, sauny, sauna příslušenství, solária, whirlpooly, infrakabiny, masážní sprchy,...
tel: +420 721 640 640 | e-mail: info@prowellness.cz | pracovní doba: pondělí až pátek 9-16 hod.

grafika: © RGS nostromo | programování: © nomaro