Modus 24 – nejmodernější sauna plná inspirace a skvělých nápadů

Modus 24 – nejmodernější sauna plná inspirace a skvělých nápadů

Každý rok představujeme několik novinek a letos je ta novinka skutečně horká: inovovaná prémiová sauna Modus 24. Přináší nejen dokonalý a nadčasový design, ale i špičkové technologie pro ještě pohodlnější saunování. A navíc spoustu nových řešení a materiálů. Pojďme se na nový Modus 24 společně podívat podrobněji.

Na vlastní kůži? Samozřejmě!

Možná jen hledáte inspiraci a saunu si pořídíte až za pár let. Možná se právě rozhodujete, zda si raději pořídíte saunu na míru nebo se do její stavby pustíte sami.

Pro každý z těchto případů tu máme saunový showroom.

V něm najdete nejen novinku Modus 24, ale i spoustu dalších modelů saun a infrakabin. Včetně několika venkovních saun.

Prémiová sauna Modus 24

 

Můžete si je osahat, přesvědčit se o kvalitě zpracování dřeva, vyzkoušet si různé druhy ovládání i saunových topidel. A kteroukoli z vystavených saun si dokonce můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Nová sauna Modus 24 vás určitě překvapí promyšleným využitím prostoru a nekompromisní kvalitou zpracování každého kousku dřeva.

V showroomu naší sesterské společnosti SaunaSystem ji najdete hned u vchodu, takže ji nemůžete minout.

Prémiová sauna Modus 24 

 

Moderní design pro každý interiér i zahradu

Modus 24 jsme navrhli s ohledem na současné vnímání estetiky a funkčnost. Její čisté linie, detaily i použité materiály z ní činí dokonalý doplněk každého interiéru. A jen tak se vám neokouká.

Prémiová sauna Modus 24

 

Můžete ji umístit do koupelny jako samostatně stojící saunu.

Nebo ji vestavět mezi stěny či do podkroví se šikmým stropem.

Dáváte přednost saunování pod širým nebem? Modus 24 vám SaunaSystem vyrobí i jako venkovní saunu a sestaví ji přímo na vaší zahradě nebo terase. Nemusíte se bát ani největších mrazů – venkovní sauna Modus 24 bude mít izolované nejen stěny, ale i podlahu a strop.

Široké možnosti řešení této nové sauny umožňuje speciální řešení konstrukce a spojovacích prvků. Modus 24 se vám tak může přizpůsobit na centimetr přesně.

A výbavu si poručíte podle svého gusta (i peněženky).

Prémiová sauna Modus 24 

 

Spousta nápadů pro lepší život

V sauně si všichni chceme především odpočinout. Takže jsme tomu vše podřídili. Začali jsme u ovládání topidla a skončili až u stropu sauny.

 • nová saunová regulace EOS: vybírejte z mnoha luxusních nebo standardních řešení, dotykový display je vždy v českém jazyce

 • nová saunová topidla EOS: nejnovější modely, tradiční i speciální barvy (v naší vzorové sauně máme vystavená bílá kamna, včetně bílých saunových kamenů)

 • bezpečnost především: nejnovější generace bezpečnostních senzorů v kamnech hlídá, abyste na nich nezapomněli třeba osušku a nedošlo k požáru

 • dálkové ovládání: zapněte si saunu cestou z práce a až přijedete domů, bude už rozehřátá na požadovanou teplotu

 • zapojení do chytré domácnosti: začleníme vaši saunu do vašeho domácího centra

 • 2 světelné rampy: užívejte si během saunování dokonalé a příjemné světlo bez stínů, díky nepřímému osvětlení stropu

 • colorterapie: vyberte si barvu světla podle momentální nálady, barevné RGB liniové podsvícení opěrek zad má nekonečně možností

 • hudba i v sauně: během relaxace se zaposlouchejte do svých oblíbených tónů, audio system ProD pomocí Bluetooth propojíte s každým zdrojem hudby, třeba s vaším telefonem

 • vzpomínky na skle: pomocí technologie image glass přeneseme vaši oblíbenou fotografii na sklo v sauně, můžete tak mít výhled třeba na zimní hory nebo rozkvetlou louku

 • a mnoho dalšího!

 Prémiová sauna Modus 24

 

Fascinující materiály – na pohled i dotyk

Nejen vzhled ale i samotné materiály tuto saunu odlišují od jiných. Sauna Modus 24 využívá už ve standardu pro obklad prémiové široké smrkové dřevo, které má drásanou thermo úpravu:

 • tepelně upravené (opálené) dřevo je na pohled tmavší, má delší životnost, vyšší odolnost proti vlhkosti a příjemně voní po hořké čokoládě

 • kartáčováním povrchu vynikne přirozená kresba dřeva a léta vystoupí na povrch

Prémiová sauna Modus 24 

 

Samozřejmě, pokud by se vám z jakéhokoli důvodu tato povrchová úprava nebo samotný smrk nelíbil, můžete si vybrat jiné dřevo: cedr, osiku, olši, hemlock a spoustu dalších.

Protože sauna Modus 24 má v podstatě nekonečně možnosti řešení, vzhledu i výbavy.

Přijďte se přesvědčit do našeho saunového showroomu v Praze – Uhříněvsi!

zpět