`

Poradna

Váháte s výběrem konkrétního produktu nebo chcete poradit, který by byl pro vás nejvhodnější? Zeptejte se nás na cokoli ohledně saunování či infrasaunování. Od toto jsme tady.

Odpovíme vám co nejdříve – přímo na váš email nebo, pokud k tomu svolíte, i zde ve veřejné poradně. Pomůžete tak i ostatním.

Nevíte si rady? Zeptejte se nás!

Prosíme, vyplňte všechny položky formuláře. Vaše jméno i email nebudou zveřejněny. S veškerými údaji budeme nakládat v souladu se zákonem a zůstanou u nás v bezpečí.

Souhlasím se zveřejněním odpovědit i na této stránce

Zodpovězené dotazy

11:23:51 14. 8. 2016

Předváděcí centrum

Dobrý den, je možné produkty, které máte v eshopu, vidět a podívat se na ně osobně? Jsou vystavené na nějaké prodejně?

Dobrý den, produkty, které jsou uvedené v eshopu jako Skladem, je možné po dohodě ukázat v našem Showroomu v Praze Uhříněvsi. Tam si můžete prohlédnout i vystavené sauny a infrakabiny, kde jsou použity některé produkty z našeho eshopu. Přesnou adresu, kontaktní telefony a emaily najdete zde.

00:00:00 8. 8. 2016

Dobrý den, mohli by jste mi prosím zaslat technický list k topidlu Goliath 36kw v ČJ ? Děkuji
Dobrý den, technický list Vám zasílám mailem v příloze. Pěkný den
00:00:00 14. 6. 2016

Dobrý den, sháním pro Aquadrom v Mostě parní vyvíječ NORDMANN AT ? Buď 6 kw nebo 11,3 kw ? Můžete mi prosím poskytnou informace o dodání ? Děkuju Svobodová R.
Dobrý den, zboží je k dodání do 14ti dnů od objednání. Pokud se jedná o parní válec ten je dostupný do 7dní od objednání. Pěkný den přeji Vrkota.
00:00:00 26. 11. 2015

Dobrý den, prosím o radu jaký infrazářič mohu použít pro kombinovanou saunu (finská + infra). Případně zda má mít infrazářič certifikát a jaký. Děkuji. Luděk Serbus
Dobrý den vážený pane, použít můžete zářič VITAE, potřebovat budete i regulaci alespoň INFRATEC Classic. Každý infrazářič z naší nabídky je vybaven certifikátem z výroby a prohlášení o shodě. Přeji Vám pěkný den, Vrkota.
00:00:00 26. 11. 2015

Dobrý den, prosím je možné u Vás zakoupit náhradní topnou spirálu pro saunová kamna typ: SAWO Scandia, SCA 90NS, 400V 9kW? Jaká je dodací lhůta a cena?
Dobrý den vážený pane, ano náhradní topnou spirálu u nás je možné zakoupit. Spirála stojí 2 019,- Kč vč. DPH doba dodání do 3 týdnů od objednání. Pěkný den Vrkota.
00:00:00 29. 6. 2015

Prosím o doporučení ohřevu osoby na relaxačním lehátku ve wellnes místnosti.Stěny a podlaha je z OSB desek a strop z komůrkové průhledné folie typu Lexan.Případně i osob po vylezení z vířivky.Předem děkuji, Machaček
Dobrý den pane Macháčku, pokud lze provést stavební úpravy tak aby strop měl odpovídající nosnost. Pak bych Vám doporučil zařízení SUNSKY, INFRASKY nebo sluneční louku. Ovšem bez stavebních úprav není možné toto zařízení zavěsit pod strop. Alternativou by mohlo být vyhřívané relaxační lehátko obložené keramickou mozaikou. Pěkný den Vrkota.