`

Poradna

Váháte s výběrem konkrétního produktu nebo chcete poradit, který by byl pro vás nejvhodnější? Zeptejte se nás na cokoli ohledně saunování či infrasaunování. Od toto jsme tady.

Odpovíme vám co nejdříve – přímo na váš email nebo, pokud k tomu svolíte, i zde ve veřejné poradně. Pomůžete tak i ostatním.

Nevíte si rady? Zeptejte se nás!

Prosíme, vyplňte všechny položky formuláře. Vaše jméno i email nebudou zveřejněny. S veškerými údaji budeme nakládat v souladu se zákonem a zůstanou u nás v bezpečí.

Souhlasím se zveřejněním odpovědit i na této stránce

Zodpovězené dotazy

15:45:31 8. 11. 2017

EOS thermat 6kw + EOS ECON D1

Dobrý den, chci realizovat soukromou saunu, zvolil jsem typ EOS thermat 6kw a regulaci EOS ECON D1. Muj dotaz je, zda jsou tyto dva vyrobky k sobe vzajemne vhodne, jinymi slovy zda jsem neco neprehledl (napr zda pro ta 6kw kamna neni vhodnejsi regulace).

Dobrý den pane Košino, tyto dva produkty spolu fungovat budou. Topidlo Thermat je standardní topidlo pro běžné sauny. Regulátor Econ D1 je naprostý základ od EOS, je vybaven pouze jedním tepelným čidlem a je používán k nejlevnějším saunám.

Osobně bych se rozhodl pro ECON D4, kde mohu mít dva senzory pro rovnoměrnější vyhřátí sauny a také možnost regulovat intenzitu osvětlení. Zdeněk Semelka

17:47:06 31. 10. 2017

Přestavba

Dobrý den, Mám na chalupě interierovou infrasaunu. 11 topidel, 2,44 kW, kermické topidla. Kabina je poměrně prostorná. Proto bych chtěl do kabiny instalovat saunová kamna i pro vyšší teplotu. Je toto řešení možné? Aby nedošlo k poškození topidel při vyšší teplotě? Mám teď na mysli saunová kamna např. o výkonu kolem 3-4 kw. Pokud ano, jaké by jste mi z Vašho sortimetu doporučil? Děkuji a přeji hezký den

Dobrý den, u námi dodávaných infrazářičů VITAE je toto řešení možné. Pokud jde o infrazářiče, které vlastníte, musíte kontaktovat výrobce nebo prodejce, u kterého byla kabina zakoupena. Pokud to možné bude, doporučuji zakoupit regulátor pro kombinovanou saunu typ INFRATOUCH, který následně ovládá oba provozy a zabezpečí, že nebude možné zapnout saunu a infra společně. Topidlo pro malé sauny doporučuji EOS typ MINI 3 kW, případně SAWOTEC MINI 3,6 kW. Zdeněk Semelka

11:23:51 14. 8. 2016

Předváděcí centrum

Dobrý den, je možné produkty, které máte v eshopu, vidět a podívat se na ně osobně? Jsou vystavené na nějaké prodejně?

Dobrý den, produkty, které jsou uvedené v eshopu jako Skladem, je možné po dohodě ukázat v našem Showroomu v Praze Uhříněvsi. Tam si můžete prohlédnout i vystavené sauny a infrakabiny, kde jsou použity některé produkty z našeho eshopu. Přesnou adresu, kontaktní telefony a emaily najdete zde.

00:00:00 8. 8. 2016

Dobrý den, mohli by jste mi prosím zaslat technický list k topidlu Goliath 36kw v ČJ ? Děkuji
Dobrý den, technický list Vám zasílám mailem v příloze. Pěkný den
00:00:00 14. 6. 2016

Dobrý den, sháním pro Aquadrom v Mostě parní vyvíječ NORDMANN AT ? Buď 6 kw nebo 11,3 kw ? Můžete mi prosím poskytnou informace o dodání ? Děkuju Svobodová R.
Dobrý den, zboží je k dodání do 14ti dnů od objednání. Pokud se jedná o parní válec ten je dostupný do 7dní od objednání. Pěkný den přeji Vrkota.
00:00:00 26. 11. 2015

Dobrý den, prosím o radu jaký infrazářič mohu použít pro kombinovanou saunu (finská + infra). Případně zda má mít infrazářič certifikát a jaký. Děkuji. Luděk Serbus
Dobrý den vážený pane, použít můžete zářič VITAE, potřebovat budete i regulaci alespoň INFRATEC Classic. Každý infrazářič z naší nabídky je vybaven certifikátem z výroby a prohlášení o shodě. Přeji Vám pěkný den, Vrkota.